Andrew Sachs Filmleri ve Andrew Sachs Dizileri

Going Postal
ALTYAZI HAZIR ✓

Going Postal (2010 )

kahramanımız moist von lipwig yetenekli ama şiddet karşıtı iyimser bir dolandırıcıdır ve en sonunda yakalanır, suçlu bulunur ve halkın önünde asılmak istenir. sahte bir asılma olayıyla halkın isteğini yerine getiren lord vetinari herkesin öldüğünü düşünmesini istediği kahramanımıza parlak zekasından dolayı bir iş teklifinde bulunur yani şehir postanesine tekrar işlerlik kazandırmasını ister. yalnız ortada bir de […]
Pembe Panter’in İntikamı
8
ALTYAZI HAZIR ✓

Pembe Panter’in İntikamı (1978 )

Doktorlar, akıl hastanesinde yatan eski müfettiş Charles Dreyfus’un iyileştiğine karar verirler ve onu serbest bırakmaya karar verirler; ancak Clouseau ziyarete geldiğinde Charles yine çileden çıkar ve doktorlar bu kararından vazgeçerler. Bunun üzerinde Clouseau’yu öldürmek üzere Charles akıl hastanesinden kaçar ve olaylar da başlar.
Galyalı Asteriks
7
ALTYAZI HAZIR ✓

Galyalı Asteriks (1967 )

Gaul milattan önce 50 yılında Romalılar tarafından neredeyse işgal edilmiştir. Ancak Asterix ve arkadaşlarının küçük köyü Romalı lejyonerlere büyücülerinin insanüstü güç veren büyülü iksiri yardımıyla halen direnmektedirler. Romalı bir komutan iksirin sırrını öğrenmek için büyücüyü kaçırır.