Ringo Starr Filmleri ve Ringo Starr Dizileri

The Beatles: Hatfanın Sekiz Günü – Dünya Turnesi
7
ALTYAZI HAZIR ✓

The Beatles: Hatfanın Sekiz Günü – Dünya Turnesi (2016 )

Oscar sahibi Amerikalı yönetmen, yapımcı ve oyuncu Ron Howard’ın yönetmenliğini üstlendiği Beatles belgeseli, ikonik grubun 1963’ten 1966 yılına kadarki konserlerinden derlenen bir çalışma. 250 konserlik bir arşiv olarak dikkat çeken belgeselde daha önce görülmemiş röportajlar, hikayeler ve konser görüntüleri yer alıyor.
Yellow Submarine
8
ALTYAZI HAZIR ✓

Yellow Submarine (1968 )

Mavi Meanies her heryeri dondurarak Pepperland’i ele geçirir, Bu yıkımdan tek kurtulan olarak, Lord Amiral, sarı renkli denizaltı ile kaçar ve Pepperland ‘da bulunan Beatles’ın yardımına katılmak için dümeni Londra’ya kırar.Sarı denizaltının özelliği ise Anti-müzik füzeleri ve yeşil elma bombaları atabilmesidir. 1968 yapımı İngiliz animasyon filmi için harcanan bütçe 250.000 Sterlindir.
Help!
7
ALTYAZI HAZIR ✓

Help! (1965 )

The Beatles dolu bir komedi filmi. İster Help! albümlerindeki parçalardan oluşan soundtracki olsun, ister Ringo’nun peşine düşen Doğulu ekip olsun, the Beatles hayranıysanız sizi çok eğlendireceği garanti!
Gençlerin Sevgilisi
8
ALTYAZI HAZIR ✓

Gençlerin Sevgilisi (1964 )

The Beatles’ın ilk filmi olan siyah beyaz, A Hard Day’s Night, videocliplerin birleşimi gibi gözükse de grubun meşgul günlerinden birini izlermişcesine kişiyi içine alıyor ve ne kadar eğlenceli insanlar olduklarını anlamamızı sağlıyor.