Robert Hays Filmleri ve Robert Hays Dizileri

Dr. T ve Kadınları
ALTYAZI HAZIR ✓

Dr. T ve Kadınları (2000 )

Dr. Sullivan Travis gerek iş yaşamında gerek özel yaşamında çevresi kadınlarla kuşatılmış olan zengin ve başarılı bir jinekologdur. Karşı cinse adeta tapan Dr. Travis’in bu ilgisine kadınlar da kayıtsız değildir. Doktorun hayatı güllük gülistanlık giderken bir dizi aksilik çıkıverir karşısına: İlk olarak başhemşire Carolyn’in tüm çabalarına karşın adeta sıraya dizilmiş olan hastaları teker teker onun […]
Bir Amerikan Masalı 4 : Gece Canavarının Gizemi

Bir Amerikan Masalı 4 : Gece Canavarının Gizemi (1999 )

Sevimli küçük fare bu büyüleyici, tam uzunlukta macera büyük bir canavar alır gibi ipuçlarını eğlenceli ve heyecan için izleyin. Vahşice, fare çeken bir yaratık New York’un kemirgenlerinin kalbine korku uyandırdığında, Fievel ve arkadaşları yüzyılın kepçesinden sonra kovalamak için bir muhabirle bir araya gelirler ve belki de – belki – yakından bakarlar; Kötü adam kendisi!
Yuvaya Dönüş 2: San Francisco
ALTYAZI HAZIR ✓

Yuvaya Dönüş 2: San Francisco (1996 )

Sahipleri tatil için Kanada’ya gittikten sonra San Francisco’da birbirinden heyecanlı serüvenler yaşayan iki köpek ve bir kedinin hikâyesi. Sahiplerine kavuşmak için Amerika’yı boydan boya geçen sımcıcak bir yapım.
Uçak 2
6
ALTYAZI HAZIR ✓

Uçak 2 (1982 )

İlk Filmdeki olayların üzerinden uzun bir süre geçmiş ve takvimler yakın geleceği gösterirken, eski pilot Ted Striker, bu kez eski sevgilisini ve diğer yolcuları Güneş’e doğru hızla ilerleyen bir uçaktan sağ çıkarmak zorundadır. Ted bunu nasıl yapacağını bilemese de canı pahasına da olsa herkesi kurtarmayı başaracaktır.
Uçak
9
ALTYAZI HAZIR ✓

Uçak (1980 )

Robert Hays eski dövüşçü ve uçuş ekibinin yemeklerden zehirlenmesi sonucu bir uçağın yönetimini ele almak zorunda kalan pilot rolüyle karşımızda. Kız arkadaşı (hostes) yardımcı pilot rolünde Julie Hagerty ve Robert Stack, Lloyd Bridges, Peter Graves, Leslie Nielsen, Kareem Abdul-Jabbar ve daha pek çok yıldız filmde rol alıyor. Hikaye uçak felaketleri, dini konular, televizyon reklamları, romantizm, […]