Ron Moody Filmleri ve Ron Moody Dizileri

The Twelve Chairs
7
ALTYAZI HAZIR ✓

The Twelve Chairs (1970 )

Rus edebiyatından Mel Brooks’un sinemaya aktardığı az bilinen ama oldukça keyifli bir komedisi. Konusu Çarlık Rusyası’ nın yıkılmasından sonra bir sandalyeye saklanan mücevherlerin bulunmaya çalışmasını komik bir şekilde anlatıyor. Ayrıca Frank Langella’yı sırım gibi bir delikanlı olarak görebileceğiniz bir film.
Oliver!
8
ALTYAZI HAZIR ✓

Oliver! (1968 )

Küçük Oliver, tacize maruz kaldığı yetimhaneden bir şekilde kaçmayı başarmıştır. Yeni hayatına başladığında, birçok farklı ve ilginç karakterdeki insanla tanışmış; bu sayede yolculuğu bir maceraya dönüşmüştür. Bu sırada bir mentor tarafından yankesicilik yapmak üzere yetiştirilen bir grup çocukla tanışması, hayatının dönüm noktalarından birine doğurur. Tüm bu karmaşaların ortasında Oliver özlemini çektiği tek şeye, gerçek bir […]
Galyalı Asteriks
7
ALTYAZI HAZIR ✓

Galyalı Asteriks (1967 )

Gaul milattan önce 50 yılında Romalılar tarafından neredeyse işgal edilmiştir. Ancak Asterix ve arkadaşlarının küçük köyü Romalı lejyonerlere büyücülerinin insanüstü güç veren büyülü iksiri yardımıyla halen direnmektedirler. Romalı bir komutan iksirin sırrını öğrenmek için büyücüyü kaçırır.