K/O Paper Products Filmleri ve K/O Paper Products Dizileri

Salvation
8.5
ALTYAZI HAZIR ✓

Salvation ( 2017)

MIT’de okuyan bir son sınıf öğrencisi tesadüf eseri dünyaya yaklaşan dev bir göktaşının canlı yaşamını yokedeceğini öğrenir. Dehşet verici sırrı Pentagon’da çok az kişi ve özel bir ekip de bilmekte ve halkan gizlemektedir. Dünyanın sonu için sadece 6 ay kalmışken, işin içerisine dahi bir mucit işadamı, çocuğunun geleceği için casusluk yapmaktan çekinmeyecek güzel bir kadın, […]
Limitless
7
ALTYAZI HAZIR ✓

Limitless ( 2015)

2011 yapımı, Bradley Cooper’ın başrolünde olduğu Limit Yok filminin televizyon uyarlaması olacak Limitless, Brian Finch’in NZT isimli bir uyuşturucuyu keşfetmesiyle değişen hayatını konu alacak. Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılarından biri de Bradley Cooper.
Scorpion
9
ALTYAZI HAZIR ✓

Scorpion ( 2014)

Yapımcıları arasında Alex Kurtzman ve Roberto Orci var. Konusu için “Sheldon’lar ile Leonard’lardan oluşan bir grup adamın üzerine drama” diye benzetme yapılan dizide, bir grup nevi şahsına münhasır dahi Dünya sorunlarını çözmeye ve modern çağın getirdiği tehditleri aşmaya çalışıyor.