Kara Para Aşk

Kara Para Aşk (2014–)

Mar 12, 2014
Oyunuz: 0
8 1 oy

Yaratıcı

Yaratıcı

Oyuncular

Engin Akyurek isÖmer Demir
Ömer Demir
Tuba Buyukustun isElif Denizer
Elif Denizer
Nebahat Cehre isZerrin Denizer
Zerrin Denizer
Erkan Can isTayyar Dündar
Tayyar Dündar

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel’le nişanlanmak için İstanbul’a gelir. Roma’da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul’a gelir.

Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer’in kız arkadaşı ve Elif’in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.

Ömer, Sibel’in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif’in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…

Kara Para Aşk Resimleri

(Büyütmek için tıkla)

Kara Para Aşk
Kara Para Aşk
Kara Para Aşk
Kara Para Aşk
Orijinal İsmi Kara Para Aşk
İlk yayın tarihi Mar 12, 2014
Son yayın tarihi Mar 26, 2014
Sezonlar 1
Bölümler 3
Paylaşımlar0

Yorum Yaz