Solar Opposites

Solar Opposites (2020–)

May 08, 2020
Oyunuz: 9
8.7 3 oy

Fragman Videosu

Yaratıcı

Justin Roiland
Yaratıcı

Oyuncular

Justin Roiland isKorvo (voice)
Korvo (voice)
Sean Giambrone isYumyulack (voice)
Yumyulack (voice)
Thomas Middleditch isTerry (voice)
Terry (voice)
Mary Mack isJesee (voice)
Jesee (voice)

Güneş Karşıtları, Rick and Morty nin yaratıcısı Justin Roiland ve Mike McMahan‘ın dehasından çıkma yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi. Bu, türün hayranları tarafından kesinlikle beğenilecek başka bir tuhaf, ancak zekice kotarılmış bir çizgi diziyle karşı karşıya olduğumuzun adeta kanıtı gibi.

Bu çılgın çizgi film,  Shlorp adı verilen bir gezegenden gelen, Shlorpians olarak bilinen beş dünya dışı varlığın etrafında döner. Ancak, kelimenin geleneksel anlamında bir “aile” değildirler. Korvo ve Terry, ailenin aynı cinsiyetten reisleri olarak kabul edilebilir ki Korvo baskındır.

Shlorp gezegeninin bir asteroit tarafından yok edileceği anlaşıldığında Shlorpianlar, başka, yaşanabilir yerler bulma umuduyla uzak gezegenlere 100 Shlorpian’ı ve onların “kopyalarını” göndermeye karar verirler. Korvo, “Pupa” uzmanı titri ile Terry’nin tahliye ortağı olarak atanmıştır. Şimdi Dünya gezegeninde ne yapacakları ise hepimiz için merak konusudur.

Dizinin yaratıcısı Roiland aynı zamanda ana karakterlerinden ikisini seslendiriyor: Terry ve Korvo. Bir kez daha, bu, her iki ana karakterini de seslendirdiği ‘Rick ve Morty’yi anımsatıyor.

Solar Opposites’i, Altyazi.org ekibi olarak mutluluk ve çılgın bir sevinçle karşılıyoruz.

Yazan: Altyazi.org ekibi

Solar Opposites Resimleri

(Büyütmek için tıkla)

Solar Opposites
Solar Opposites
Solar Opposites
Orijinal İsmi Solar Opposites
İlk yayın tarihi May 08, 2020
Son yayın tarihi May 08, 2020
Sezonlar 1
Bölümler 8
Paylaşımlar1

Yorum Yaz