The Walking Dead: World Beyond

The Walking Dead: World Beyond (2020–)

Oct 04, 2020
Oyunuz: 0
7.5 2 oy

Fragman Videosu

Yaratıcı

Scott M. Gimple
Yaratıcı

Oyuncular

Aliyah Royale isIris Bennett
Iris Bennett
Nico Tortorella isFelix Carlucci
Felix Carlucci
Julia Ormond isElizabeth Kublek
Elizabeth Kublek

Beklendiği gibi oldu ve 2010’dan beri zombi-severlerin favori dizisi olan The Walking Dead yeni bir spin-off’a (bir diziden çıkan yan dizi) daha kavuştu. Daha önce ana dizi kadar sevilmese de çarpıcı karakterleriyle gönülleri fetheden Fear The Walking Dead çıkmıştı. Hatta ana diziyle arasındaki karakter transferleriyle sürpriz de yapmıştı.

Bilenler bilir dizinin de iplerini elinde tutan Robert Kirkman aynı adlı bağımsız Amerikan çizgi roman serisinin de yaratıcısı. Kirkman (diziden epey önde giden) The Walking Dead çizgi romanını geçen sene sürpriz bir şekilde (üstelik de satış rekorları kırarken) aniden bitirmişti. Ana dizide ve spin-off’larda olayların nasıl gelişeceği bu yüzden ayrı bir önem taşıyor.

The Walking Dead: World Beyond dizisinde olaylar zombi felaketini takip eden 10. yılda, Nebraska’da geçiyor. Dünya yıkıldığında çocuk olan karakterlerin 10 yıl sonraki teenage dönemlerine odaklanan dizi bir kere daha zombilerle insanların değil insanlarla insanların mücadelesine konu olacak gibi duruyor. Zombiler ise bir arka plan müziği ya da sürpriz faktörü olarak sürekli tetikte gezecekler gibi. İzleyelim görelim.

-Yazan: Altyazi.org ekibi

The Walking Dead: World Beyond Resimleri

(Büyütmek için tıkla)

The Walking Dead: World Beyond
The Walking Dead: World Beyond
The Walking Dead: World Beyond
Orijinal İsmi The Walking Dead: World Beyond
İlk yayın tarihi Oct 04, 2020
Sezonlar 1
Bölümler 1
Paylaşımlar0

Yorum Yaz