Wu Assassins

Wu Assassins (2019–)

Aug 08, 2019
Oyunuz: 0
7 1 oy

Fragman Videosu

Yaratıcı

John Wirth
Yaratıcı

Oyuncular

Iko Uwais isKai Jin
Kai Jin
Byron Mann isUncle Six
Uncle Six
Katheryn Winnick isChristine Gavin
Christine Gavin
Li Jun Li isJenny Wah
Jenny Wah
Lawrence Kao isTommy Wah
Tommy Wah
Lewis Tan isLu Xin Lee
Lu Xin Lee
Celia Au isYing Ying
Ying Ying

Meşhur dövüşçü-film yıldızı Iko Uwais (The Night Comes For Us), Vikings‘in Katheryn Winnick‘i ve Sons of Anarchy yıldızı Tommy Flanagan‘ın başrollerini paylaştığı Netflix dizisine hoş geldiniz. B-film çekiciliğine sahip Wu Assassins daha ilk bakışta John Carpenter’ın Big Trouble in Little China‘sını akla getiriyor. Elbette efsanevi Jack Burton karakteri olmadan.

Havada uçuşan tekme ve yumrukları olsun, fırlatılan bir bıçağın sahibine geri atılması olsun, tüm akrobatik ve doğaüstü özellikleriyle Wu Assassins’in Marvel’in Iron Fist‘ini andırmadığını kim söyleyebilir peki!

Peki dizinin konusu? San Francisco’nun Çin Mahallesi’nde kendi halinde bir şef olan genç Kai Jin bilmeden hem mafyanın hem de doğaüstü güçlerin karıştığı olayların ortasında bulur kendisini. Yüzlerce yıl önceden gelen ve kötülüklerle savaşmak üzere saklanmış bir güç kendisine emanet edildiğinde, bu yeni role kolayca ısınır.

Wu Assassins, bir türlü tv dizileri aleminde istediği başarıyı yakalayamayan dövüş filmleri janrına yeni bir soluk üflüyor mu? Beklentilerin aksine, bize göre hayır.

Yazan: Altyazi.org ekibi

Wu Assassins Resimleri

(Büyütmek için tıkla)

Wu Assassins
Wu Assassins
Orijinal İsmi Wu Assassins
İlk yayın tarihi Aug 08, 2019
Son yayın tarihi Aug 08, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 10
Paylaşımlar0

Yorum Yaz