![PK](https://www.altyazi.org/wp-content/uploads/2017/07/sYbWZa413QmoBx0quaTLYMZHMAi-185x278.jpg)
Baş karakter William diyor ki : ” Annem ile ilgili hatırladığım ilk hatıra 4-5 yaşlarımdaydı. yemek hazır olduğundan bana ve iki erkek kardeşime şöyle seslenmişti: ‘ Çocuklar ve William, haydi masaya!” Onunla telefonda son konuşmamızda, vedalaşırken şu cümleyi kurmuştu: “Öpüyorum seni tatlım” İşte annemle arızalı ve yanlış anlaşılmalar üzerine kurulu ilişkimiz bundan ibaretti.
Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Guillaume Gallienne aynı zamanda kadroda da yer alıyor.