Team America: World Police

Team America: World Police (2004)

Oct 10, 2004 ABD
Oyunuz: 0
7 1 oy

Dünyayı tehlikelerden ve terörizmden temizlemek için çalışan Team America, bunun için yoluna ne çıkarsa çıksın durdurmaya, hatta yoketmeye hazırdır. Aslına bakarsanız Eyfel Kulesi de bu kahramanca(!) yıkımdan(!) nasibini alacak yerler arasındadır! Kahramanlarımız Kuzey Kore lideri Kim Jong Il’i bir barış konferansı düzenlemekten alıkoymak zorundadırlar. Zira şeytani lider, aslında dünyaya kitle imha silahlarıyla saldırmayı planlamaktadır. Hatta konferansı destekleyen Sean Penn, George Clooney gibi isimlerin başı çektiği Film Oyuncuları Derneği’ne de gününü göstermek gerekmektedir. Sarkastik çizgi dizi South Park’ın yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker, bu kez kuklaları kullanarak 60’ların kült dizisi Thunderbirds’ün estetiğini ve görkemli Hollywood aksiyon filmlerinin üslubunu alaycı bir şekilde harmanlıyorlar

Team America: World Police Resimleri

(Büyütmek için tıkla)

Team America: World Police
Team America: World Police
Team America: World Police
Team America: World Police
Orijinal İsmi Team America: World Police
IMDb Puanı 7.2 141,111 oy

Yönetmen

Trey Parker
Yönetmen

Oyuncular

Trey Parker isGary Johnston (voice) / Joe (voice) / Kim Jong Il (voice) / Hans Blix (voice) / Carson (voice) / Matt Damon (voice) / Drunk in Bar (voice) / Tim Robbins (voice) / Sean Penn (voice) / Michael Moore (voice) / Helen Hunt (voice) / Susan Sarandon (voice) / Others (voice)
Gary Johnston (voice) / Joe (voice) / Kim Jong Il (voice) / Hans Blix (voice) / Carson (voice) / Matt Damon (voice) / Drunk in Bar (voice) / Tim Robbins (voice) / Sean Penn (voice) / Michael Moore (voice) / Helen Hunt (voice) / Susan Sarandon (voice) / Others (voice)
Matt Stone isChris (voice) / George Clooney (voice) / Danny Glover (voice) / Ethan Hawke (voice) / Others (voice)
Chris (voice) / George Clooney (voice) / Danny Glover (voice) / Ethan Hawke (voice) / Others (voice)
Kristen Miller isLisa (voice)
Lisa (voice)
Masasa Moyo isSarah (voice)
Sarah (voice)
Daran Norris isSpottswoode (voice)
Spottswoode (voice)
Maurice LaMarche isAlec Baldwin (voice)
Alec Baldwin (voice)
Paylaşımlar0

Yorum Yaz