![The Black Marble](https://www.altyazi.org/wp-content/uploads/2017/08/9Ao3Bm20nzn9CaV1RR3Bqyzzc7o-185x278.jpg)
Hiç birinin çalıştığı işinden kovulmasına sebep oldunuz mu ? Ya da sizin yerine çalışmaya gelen kişi yüzünden işinizden ayrılmak zorunda kaldınız mı ? Sizin tavrınız ne olurdu ? İşte filmde lise öğretmeni Strickland (Ice Cube) ayrılmak zorunda kaldığı eski okuluna gider. Okul içerisine giren agresif öğretmen , kendisinden köşe bucak kaçan Andy Campbell (Charlie Day) ’ın peşine düşerek ondan hesabını soracaktır. Çünkü işinden olmasının sebebini Campbell olarak görmektedir. Bakalım kaçan yakalanacak mı ? Kovalayan yakalayabilecek mi ? Yoksa her ikisi de başarısız mı olacak ?